22.10.2021, 02:53:55Jaunākais lietotājs: Nikke

* Pārbaudi auto vēsturi

Temats: ''BTA Sieviešu dienas rallijs 2015''  (Lasīts 1702 reizes)

0 Lietotāji un 1 Viesis skatās šo tematu.

Novērtēts 1 reizi
Ziņojums ir izcili pārdomāts un argumentēts, par to būtu jāpiešķir medaļa!

Nav pieslēdzies valentina.rebeka

  • Lietotājs
  • *
  • Ziņojumi forumā: 1
  • Lietotāja aktivitāte:
    0%
  • Reputācija: +0/-0
    • Skatīt profilu
''BTA Sieviešu dienas rallijs 2015''
« publicēts: 19.01.2015, 12:00:58 »


Sākusies pieteikšanās “BTA Sieviešu dienas rallijam 2015”

Pērnā gada nogalē sākās pieteikšanās “BTA Sieviešu dienas rallijam 2015”, kas norisināsies šī gada 7. martā, nedēļā, kad Latvijā un visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena. “BTA sieviešu dienas rallijs” notiks jau septīto reizi un, tāpat kā Starptautiskā sieviešu diena, jau kļuvis par tradīciju daudzām Latvijas sievietēm. Līdzīgi kā iepriekš, “BTA Sieviešu dienas rallijs” būs ne tikai aizrautīgs un interesants izklaides pasākums, bet arī izglītojošs pasākums, kura ietvaros liela uzmanība tiks pievērsta dāmu drošas un atbildīgas braukšanas prasmēm. Lai sarūpētu krāšņus svētkus visām rallija dalībniecēm, mainīta ne tikai noslēguma ballītes norises vieta, bet arī plānota interesantāka, noslēpumaināka un krāšņāka ballītes programma.

„BTA Sieviešu dienas rallijs” ir lielākais Sieviešu dienas svinēšanas pasākums Latvijā un Baltijā. Viena diena gadā, kad visas aktīvās un radošās daiļā dzimuma pārstāves sapucējas, izrotā savus spēkratus un pozitīvu emociju vadītas  kopā ar mammu, māsu vai draudzeni dodas īstā autobraukšanas piedzīvojumā. Šo pasākumu raksturo ziedi, dāvanas, komplimenti, lieliska gaisotne un svētku sajūta.
2015. gadā 7. martā „BTA Sieviešu dienas rallija” sākums plānots pulksten 7:00, kad pasākuma dalībniecēm būs jāpulcējas modes uz izklaides centrā „Rīga Plaza”, lai piereģistrētos un saņemtu visus nepieciešamos dokumentus. Lai rallija ietvaros nodrošinātu ne tikai interesantu izklaidi dalībniecēm, bet arī lai nodrošinātu vērtīgus un kvalitatīvus izglītojošus pasākumus, organizatori ir noteikuši dalībnieču skaita limitu, proti, 2015. gada “BTA Sieviešu dienas rallijā” varēs piedalīties 450 ekipāžas. Katrā no ekipāžām jābūt pilotei un stūrmanei (minimālais dalībnieču skaits ekipāžā ir divas dāmas), bet vēl papildus ekipāžā drīkst atrasties tik līdzbraucējas, cik ir papildu sēdvietu automašīnā, kas aprīkotas ar drošības jostām. Pretēji iepriekšējiem gadiem, kad dalībniecēm bija zināms rallija maršruta virziens (tas bija iekļauts rallija logotipā), šogad šī informācija netiks izpausta iepriekš.  Dalībnieces to uzzinās tikai 2015. gada 7. marta rītā.  Tomēr organizatori ir parūpējušies arī par to, lai nedaudz atvieglotu uzdevumu dāmām, proti, maršruta shēma šogad būs līdzīga kā 2012. gadā, būs tikai viena leģenda, viens maršruta virziens un konkrēta kontrolpunktu secība.
Turpinot jau pērn aizsākto izglītojošo uzdevumu kopumu rallija ietvaros, arī 2015. gada rallijā uzmanība tiks pievērsta dāmu drošas braukšanas iemaņām un prasmēm. Ja pērn tikai vienā kontrolpunktā uzdevums bija saistīts ar zināšanu pārbaudi, tad 2015. gadā katrā kontrolpunktā paredzēti gan izklaidējoša, gan izglītojoša rakstura uzdevumi, kas saistīti ar drošu un pareizu braukšanu. Plānots, ka uzdevumi vienas pilsētas vai ciemata ietvaros tiks veidoti kā viens uzdevumu kopums, proti, lai izpildītu vienu uzdevumu, dalībniecēm būs jāapmeklē vairākas vietas un katrā no tām jāizpilda dotie norādījumi. Lai rallijā veiksmīgi izpildītu visus uzdevumus kontrolpunktos, dāmām būs jāizmanto gan sievišķā intuīcija, gan arī erudīcija un atjautība.
Savukārt, lai sagādātu krāšņus svētkus un ballīti visām rallija dalībniecēm, pēc visu kontrolpunktu atrašanas un veiksmīga finiša 2015. gada 7. martā pulksten 20:00 dalībnieces un viesi tiks gaidīti īpašā “BTA Sieviešu dienas rallija” noslēguma ballītē koncerthallē „Godvil”. Sākot no pulksten 22:00 koncerthallē “Godvil” notiks rallija uzvarētāju apbalvošana vairāk nekā 10 nominācijās. Plānots, ka pirmo trīs vietu ieguvējas tiks paziņotas ap pusnakti. Par lielisko atmosfēru, jaukām emocijām un jautrību visa vakara garumā rūpēsies aktieris Gints Grāvelis, sagaidāmi arī interesanti priekšnesumi un pārsteigumi.
Plašāka informācija par pasākumu pieejama oficiālajā pasākuma mājaslapā http://www.womensdayrally.com. Lai pieteiktos dalībai pasākumā, apmeklējiet mājaslapas sadaļu “Pieteikties”.
„BTA Sieviešu dienas rallija”  ģenerālsponsors ir apdrošināšanas sabiedrība „BTA Insurance Company SE”, pasākumu atbalsta modes un izklaides centrs „Riga Plaza”, bet pasākuma oficiālais auto ir „Ford”.

 

Uzmanību: šajā tematā nav jaunu ziņojumu vismaz 366 dienas.
Ja esat pārliecināts, ka patiešām vēlaties pievienot atbildi šim tematam, tad to droši varat darīt. Pretējā gadījumā, apsveriet domu izveidot jaunu tematu.

Piezīme: šis ziņojums tiks parādīts pēc administrācijas apstiprinājuma.
Vārds:

Pārbaude:
Ar kādu burtu sākās vārds "Citroen"? (ierakstiet burtu):