03.12.2021, 15:19:57Jaunākais lietotājs: kaccen

* Pārbaudi auto vēsturi

Temats: Minirallijs "Madona 2014"  (Lasīts 1314 reizes)

0 Lietotāji un 1 Viesis skatās šo tematu.

Šim ziņojumam nav vērtējumu

Nav pieslēdzies AutoClubLv

 • Moderators
 • Lietpratējs
 • *******
 • Ziņojumi forumā: 69
 • Lietotāja aktivitāte:
  0%
 • Reputācija: +0/-0
 • Dzimums: Vīrietis
  • Skatīt profilu
  • Liepājas Riepu centrs.
Minirallijs "Madona 2014"
« publicēts: 24.05.2014, 13:26:06 »

Pagājuši jau gandrīz četri mēneši kopš pirmā šīgada minirallija posma «Madona 2014» un minirallija dalībnieki atkal tiek gaidīti Madonā, kur 7.jūnijā vasaras un pilsētas svētku noskaņās norisināsies minirallija kausa izcīņas otrais posms.

Sacensību formātu organizatori ir paredzējuši identisku ziemā notikušajam minirallijam «Madona» – 3 ātrumposmi, no kuriem katrs jābrauc trīs reizes.

Kā zināms, minirallija sacensībās braucēji piedalās ar automašīnām, kas izmantojamas ikdienas ceļu satiksmē un bez iepriekšējas iepazīšanās ar trasi. Tādēļ vismaz pagaidām sīkāka informācija par ātrumposmiem sniegta netiks, tomēr dažas lietas minirallija «Madona» organizatori ir gatavi atklāt jau tagad.

Viens no ātrumposmiem būs izvietots pilsētas teritorijā un gandrīz pusi no tā veidos asfalta segums. Pārējos ātrumposmus jau tradicionāli veidos labākie un interesantākie iepriekšējos gados Madonā notikušo «lielo» ralliju ātrumposmu fragmenti.

Atšķirībā no klasiskā autorallija minirallija ātrumposmu garums nepārsniegs 2 km un kopā ar pārbraucieniem no viena ātrumposma uz otru pa visu sacensību kopā būs jānobrauc vien 145 km.

Pirms starta visas ekipāžas tiks gaidītas uz dalībnieku sapulci kinoteātrī «Vidzeme», kur varēs gan saņemt organizatoru atbildes uz interesējošiem jautājumiem par sacensības norisi, gan arī atskatīties uz šī gada pirmo miniralliju.

Lai radītu svētku sajūtu arī minirallija dalībniekiem, gan sacensību starts, gan uzvarētāju apbalvošana norisināsies pašā pilsētas sirdī - Saieta laukumā.

Sacensību dalībniekiem, kas Madonā ieradīsies jau iepriekšējā vakarā, protams, neaizmirstot par startu nākamajā dienā, būs iespēja izklaidēties nakts ballē piektdien, 6.jūnijā.

Savukārt 7.jūnijā pēc veiksmīga finiša un apbalvošanas ceremonijas minirallija braucēji un viņu līdzjutēji varēs nesteigties mājās, bet atpūsties lielajā svētku ballītē Madonas pilsētas estrādē.

Atgādināsim, ka pirmajā minirallija sacensībā «Madona 2014» kopvērtējumā un 4WD plus klasē uzvarēja Ronalds Baldiņš ar stūrmani Vilni Stafecki, 1600 klasē Māris Druva/Viktors Ellers, 2 WD klasē igauņu ekipāža Karel Tolp/Priit Guļajev, 4 WD ieskaitē Artis Upītis/Gints Dzenis, junioru klasē Mārtiņš Sesks/Andris Kārkliņš, 4 WD Open Andris Brohauzs/Dzintars Šmins, bet komandu vērtējumā labākie bija Mārupe Rally Team.
« Tika labots: 24.05.2014, 17:43:49 no admin »

 

Uzmanību: šajā tematā nav jaunu ziņojumu vismaz 366 dienas.
Ja esat pārliecināts, ka patiešām vēlaties pievienot atbildi šim tematam, tad to droši varat darīt. Pretējā gadījumā, apsveriet domu izveidot jaunu tematu.

Piezīme: šis ziņojums tiks parādīts pēc administrācijas apstiprinājuma.
Vārds:

Pārbaude:
Cik burti ir vārdā "Jeep"? (ierakstiet skaitli):