18.01.2022, 20:56:34Jaunākais lietotājs: Daiga

* Pārbaudi auto vēsturi

Temats: Biežāk Uzdotie Jautājumi  (Lasīts 9747 reizes)

0 Lietotāji un 1 Viesis skatās šo tematu.

Šim ziņojumam nav vērtējumu

Nav pieslēdzies admin

 • Administrators
 • Ultra
 • ********
 • Ziņojumi forumā: 1578
 • Lietotāja aktivitāte:
  0%
 • Reputācija: +7/-0
 • Dzimums: Vīrietis
  • Skatīt profilu
Biežāk Uzdotie Jautājumi
« publicēts: 01.03.2013, 03:00:55 »
Biežāk uzdotie Jautājumi (FAQ)

Spiediet uz jautājuma, lai skatītu atbildi! Nospiediet uz bildes, lai to palielinātu!

Kā reģistrēties forumā?
Lai reģistrētos forumā, Jūs varat izmantot šo reģistrācijas formu, lai izveidotu jaunu lietotāja kontu, vai arī reģistrēties ar kādu no Jums jau esošiem sociālo tīklu kontiem. Driver.lv nodrošina autorizāciju sociālo tīklu kontiem: Facebook, Twitter, Gmail, LinkedIn, Yahoo, YouTube, VKontakte, Mail.ru, Windows Live, WordPress, Blogger un OpenID. Reģistrēties un arī ienākt ar sociālo tīklu kontiem varat šeit.
Vai ir obligāti jāreģistrējas, lai pievienotu ziņojumus forumā?
Nē, lai izveidotu jaunus tematus un pievienotu atbildes citiem tematiem, forumā nav obligāti jāreģistrējas. Nereģistrētiem lietotājiem katru reizi tiks jautāts pārbaudes jautājums, lai izvairītos no foruma spama. Lai arī driver.lv nodrošina šo anonimitāti, mēs tomēr iesakām reģistrēties, lai Jūs varētu izbaudīt pilnas foruma iespējas.
Kā izveidot jaunu tematu?
Lai izveidotu jaunu tematu, nospiediet pogu "Jauns Temats", kura atrodas tematu lapā virs un pēc jau esošajiem tematiem
Kā pievienot atbildi tematam?
Līdzīgi kā izveidojot jaunu tematu, poga "Atbildēt" atrodas virs un pēc jau esošajām atbildēm, taču šoreiz konkrētā temata lapā. Jūs varat izmantot arī ātro atbildi tieši zem temata, kura nodrošina iespēju pievienot atbildi, nepametot lapu . (Ātrās atbildes iestatījumus varat labot Profils ->Labot Profilu -> Izskats un izkārtojums.)
Kur es varu labot savu profilu?
Gan Lietotāja konta iestatījumus, gan arī savu foruma profilu Jūs varat labot, nospiežot Izvēlne -> Profils (šī funkcija pieejama vienīgi reģistrētiem lietotājiem).
Kā es varu saņemt paziņojumus par jauniem tematiem vai atbildēm kādā tematā vai forumā?
Lai saņemtu paziņojumus par jauniem tematiem, atbildēm vai moderatora darbībām kādā forumā vai tematā, Jums ir jānospiež poga "Sekot", kas atrodās aiz pogām "Jauns Temats", "Jauna Aptauja" un "Atbildēt" Jūsu izvēlētajā forumā vai tematā . Paziņojumu iestatījumus varat rediģēt Profils ->Labot Profilu -> Paziņojumi
Kā es varu nosūtīt privātu ziņojumu kādam lietotājam?
Lai nosūtītu privātu ziņojumu, nospiediet Izvēlne -> Mani privātie ziņojumi -> Ziņojumi -> Jauns Ziņojums. Jūs varat arī atvērt vēlamā lietotāja profilu un nospiest pogu "Nosūtīt PZ" vai arī privātā ziņojuma ikonu zem lietotāja profila
Kā es varu ignorēt lietotāju vai pievienot kā draugu?
Lai ignorētu vai pievienotu kā draugu kādu lietotāju, atveriet sadaļu Izvēlne -> Profils -> Draugu/Ignorēto saraksts
Kas ir droša IP autorizācija?
Droša IP autorizācija, kuru varat iestatīt sadaļā Izvēlne -> Profils -> Lietotāja Iestatījumi, nodrošina Jums iespēju pievienot vienīgi tās IP adreses, no kurām Jūs vēlaties veikt autorizēšanos (ienākšanu) forumā. Piemēram, ja Jūs būsiet šajā sadaļā ievadījis IP adresi 22.22.22.22, tad no citām IP adresēm, izņemot 22.22.22.22, nebūs iespējams autorizēties ar Jūsu lietotājvārdu.
Es aizmirsu savu paroli vai lietotājvārdu, ko man darīt?
Ja esat aizmirsis savu paroli vai lietotājvārdu, nospiediet pogu Aizmirsi paroli? autorizācijas lapā un sekojiet tālākām norādēm. Uzmanību! Nemēģiniet uzminēt savu paroli vairāk kā 3 reizes, pretējā gadījumā Jūsu lietotāja konts tiks nobloķēts uz 60 minūtēm, drošības apsvērumu dēļ.
Es pievienoju tematu, taču tas neparādās ziņojumu lapā!
Pēc temata pievienošanas, tas var neparādīties ziņojuma lapā dažas sekundes, jo katram ziņojumam tiek veikta automatizēta pretvīrusu skanēšana. Lieliem ziņojumiem tas var ilgt līdz pat dažām minūtēm. Ja ziņojums, pēc pievienošanas, neparādās tuvāko 10 minūšu laikā, lūdzu, sazinieties ar driver.lv administrāciju. Nereģistrētu lietotāju ziņojumi parādīsies vienīgi pēc administratora/moderatora apstiprinājuma.
Es nevaru reģistrēties, uzrāda kļūdu, ka mans pieteikums ir noraidīts!
Šādos gadījumos, visticamāk, Jūsu IP adrese ir spama melnajā sarakstā. Tas nozīmē, ka no Jūsu IP adreses ir veikti vairākkārtēji pārkāpumi dažādos forumos gan Latvijā, gan pasaulē. Driver.lv forums ir aizsargāts ar spama filtru, lai saviem lietotājiem spētu nodrošināt netraucētu foruma izmantošanu. Ja Jūs uzskatāt, ka šis kļūdas paziņojums neattiecas uz Jums, sazinieties ar driver.lv administrāciju, lai varam rast kompromisu.
Kas tās par ikonām kreisajā lapas pusē un virs katra temata pirmā ziņojuma?
Ja kādā no foruma lapām Jūs nospiežat kādu no šīm sociālo tīklu ikonām, Jūs varat ieteikt šo konkrēto lapu savā sociālajā tīklā. Tas nozīmē, ka Jums patīk vai uzrunā šis konkrētais temats vai forums un Jūs vēlaties ar to padalīties ar saviem sociālā tīkla draugiem un paziņām. Jūs varat ieteikt gan forumus, gan tematus, kā arī ziņojumus un jaunumus. Šī funkcija Jums ļauj dalīties pieredzē un informēt draugus/paziņas par aktivitātiem, kas notiek driver.lv forumā.
Ar ko driver.lv atšķirās no citiem auto forumiem?
Atbilde ir pavisam vienkārša - Mēs nešķirojam un nepārstāvam kādu konkrētu auto marku vai modeli. Mūsu forumā ir gaidīts jebkurš, nav svarīgi vai Jūs esat vectēva ZAZ vai Bugatti Veyron īpašnieks. Driver.lv ar atplestām rokām sagaida visus, kurus kaut nedaudz interesē auto un ap to saistītās tēmas. Tieši tādēļ mēs sevi uzskatām par Latvijā Lielāko Auto Forumu.

Vairāk par driver.lv, kā arī foruma funkcijām un iespējām lasiet šeit.

Iesakām apmeklēt: Reģistrācija Forumā  |  Driver.lv Foruma Noteikumi  |  Ziņojumu Iespējas un Funkcijas
« Tika labots: 04.04.2013, 19:59:32 no admin »