18.01.2022, 21:09:50Jaunākais lietotājs: Daiga

* Pārbaudi auto vēsturi

Temats: Foruma Noteikumi  (Lasīts 17581 reizes)

0 Lietotāji un 1 Viesis skatās šo tematu.

Šim ziņojumam nav vērtējumu

Nav pieslēdzies admin

 • Administrators
 • Ultra
 • ********
 • Ziņojumi forumā: 1578
 • Lietotāja aktivitāte:
  0%
 • Reputācija: +7/-0
 • Dzimums: Vīrietis
  • Skatīt profilu
Foruma Noteikumi
« publicēts: 28.02.2013, 23:52:40 »


Jebkurai personai, kura vēlas izmantot driver.lv forumu, obligāti ir jāievēro zemāk izklāstītie noteikumi.

Īss driver.lv foruma noteikumu izklāsts priekš slinkiem cilvēkiem, kuriem nepatīk lasīt garus tekstus, taču vēlas ievērot foruma noteikumu galvenos principus:

1. Nepublicējiet nepatiesu, aizvainojošu, rasistisku informāciju, kā arī neveiciet tāda veida darbības, kas ir pretrunā ar Latvijas Republikas likumdošanu. Atcerieties! Jūs uzņematies pilnu atbildību par visām Jūsu darbībām un publikācijām driver.lv forumā;

2. Nepublicējiet spama materiālus, neveiciet nesaskaņotu reklamēšanu un nepārkāpiet autortiesības (ja vēlaties publicēt kopētu saturu - pievienojiet avota atsauci;

3. Ja pamanāt kādu ziņojumu, kas pārkāpj foruma noteikumus, Jūsu pienākums ir ziņot par to driver.lv administrācijai;

4. Jūs piekrītat, ka driver.lv vadībai ir tiesības dzēst un rediģēt Jūsu ziņojumus un profila informāciju bez iepriekšēja brīdinājuma, ja tā/tie ir pretrunā ar foruma noteikumiem;

5. Jūs piekrītat, ka ar jebkuru Jūsu ziņojumu, sistēmā tiek reģistrēta arī Jūsu IP adrese, tāpat ņemiet vērā, ka forums saglabā sīkdatnes (cookies) Jūsu pārlūkprogrammas kešatmiņā.Pilnus Foruma noteikumus lasiet zemāk:


Izmantojot šo forumu, Jūs apņematies, ka nepublicēsiet: nepatiesu, apmelojošu, nepārdomātu, aizvainojošu, vulgāru, naidīgu, uzmācīgu, piedauzīgu, zaimojošu, seksuāla/pornogrāfiska rakstura, draudošu, agresīvu un rasistisku informāciju, kā arī jebkāda veida informāciju, kas ir pretrunā ar Latvijas Republikas likumdošanu. Jūs arī apņematies nepublicēt jebkura veida materiālus, kas ir aizsargāti ar autortiesībām, izņemot gadījumus, ja Jums ir rakstisks autora apstiprinājums/vienošanās. Forumā ir aizliegts: Spams (uzbāzīga, vairākkārtēja vienveidīgu materiālu publicēšana vai nepieprasīta/uz kontekstu neattiecināma reklamēšana), vairāku ziņojumu pievienošana īsā laika periodā, ķēdes vēstules, nesaskaņota reklamēšana, piramīdveida marketings un uzmācīgas darbības.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka foruma vadība nevar apstiprināt katra ziņojuma ticamību. Atcerieties, ka mēs neizskatām katru publicēto ziņojumu, kas pievienots forumā, tādēļ mēs neatbildam par šo ziņojumu saturu. Mēs nevaram garantēt šo materiālu precizitāti, pilnību vai noderību. Katra Publicētā ziņojuma saturs atspoguļo konkrētā autora viedokli, nevis visa foruma, apakšnozaru, vadības vai īpašnieka uzskatus. Ikviens, kurš uzskata, ka kāds no foruma ziņojumiem ir nosodāms, tiek aicināts par to paziņot foruma administrācijai/moderatoriem pēc iespējas ātrākā laikā.
Foruma vadībai un īpašniekam ir tiesības attiecīgā laika posmā dzēst, labot, pārvietot, atdalīt vai apvienot jebkuru foruma ziņojumu, kā arī rediģēt lietotāja profilu bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis process tiek veikts manuāli, tādēļ nav iespējams tūlītēji labot vai dzēst ziņojumus, kā arī rediģēt lietotāju profilus.

Jūs uzņematies pilnu atbildību par Jūsu publicēto ziņojumu saturu. Pārkāpumu gadījumos, kas attiecināmi uz Jūsu ziņojumiem vai publicētajiem materiāliem, Jūs uzņematies pilnu atbildību un kompensējat visus zaudējumus, ja tādi ir radušies šī pārkāpuma rezultātā, kā arī nevainojat foruma īpašnieku, vietnes, kas ir piesaistītas šim forumam, vadību un foruma apakšnozares. Oficiālu sūdzību gadījumos un tiesvedības lietās, kas attiecināmas uz Jūsu darbībām šajā forumā, foruma īpašniekiem ir tiesības atklāt Jūsu identitāti un/vai citu ar Jums saistītu informāciju, kas ir apkopota forumā un/vai ar to saistītā vietnē. Šādos gadījumos foruma īpašnieki ir tiesīgi izpaust šo informāciju attiecīgām tiesību sargājošām instancēm.

Reģistrācija, Lietotājvārds, Personu dati

Reģistrējoties forumā, Jums ir iespēja izvēlēties lietotājvārdu. Mēs aicinām izvēlēties korektu lietotājvārdu(nereģistrētiem lietotājiem - korektu vārdu/iesauku). Jūs piekrītat nevienam neizpaust Jūsu lietotāja konta paroli, izņemot šī foruma administrācijai. Šie nosacījumi attiecināmi Jūsu drošībai un aizsardzībai pret neatļautu datu noplūdi. Jūs piekrītat lietot šo forumu, neizmantojot citu personu datus. Mēs aicinām Jūs izmantot sarežģītu un unikālu paroli, kura satur vismaz 8 rakstzīmes, ieklaujit gan lielos, gan mazos burtus, ciparus un simbolus, lai pasargātu to pret nozagšanu.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas un autorizācijas šajā forumā, Jūs varēsiet aizpildīt plašāku informāciju par sevi sadaļā "Profils". Jūs esat atbildīgs par to, ka Jūsu ievadītā informācija ir patiesa. Jebkuri ievadītie dati, kas tiks nepatiesi norādīti vai saturēs vulgāru informāciju, tiks dzēsti ar vai bez iepriekšēja brīdinājuma. Šādos gadījumos var tikt piemērots attiecīgs sods.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ar jebkuru Jūsu ziņojumu, sistēmā tiek reģistrēta arī Jūsu IP adrese, kas nepieciešama gadījumos, ja Jums tiek liegta pieeja forumam vai sazinoties ar Jūsu interneta provaideri. Šīs darbības var tikt piemērotas vienīgi gadījumos, ja tiek smagi pārkāpti reģistrācijas/foruma noteikumi.

Tāpat ņemiet vērā, ka forums saglabā sīkdatnes (cookies) Jūsu pārlūkprogrammas kešatmiņā - nelielus teksta failus, kuri var saturēt informāciju par apmeklētajām foruma lapām, Jūsu lietotājvārdu, paroli(ja Jūs to esat atļāvis) u.c. Mēs iesakām vienmēr ieslēgt sīkdatnes, lai paātrinātu lapu ielādes laiku un padarītu foruma izmantošanu komfortablāku. Atcerieties, ka forums nesūta vai nesaglabā jebkāda veida informāciju Jūsu datorā.

Ja Jūs piekrītat augstāk minētajiem noteikumiem, tad varat droši izmantot plašās driver.lv foruma iespējas.

Vairāk par driver.lv, kā arī foruma funkcijām un iespējām lasiet šeit.

Iesakām apmeklēt: Reģistrācija Forumā  |  Ziņojumu Iespējas un Funkcijas  |  Biežāk Uzdotie Jautājumi
« Tika labots: 21.03.2013, 04:23:57 no admin »