26.01.2022, 06:53:36Jaunākais lietotājs: auzinse

* Pārbaudi auto vēsturi

Temats: Par driver.lv  (Lasīts 27392 reizes)

0 Lietotāji un 1 Viesis skatās šo tematu.

Šim ziņojumam nav vērtējumu

Nav pieslēdzies admin

 • Administrators
 • Ultra
 • ********
 • Ziņojumi forumā: 1578
 • Lietotāja aktivitāte:
  0%
 • Reputācija: +7/-0
 • Dzimums: Vīrietis
  • Skatīt profilu
Par driver.lv
« publicēts: 01.03.2013, 11:37:05 »Noskaties Video par DRIVER.LVDriver.lv ir vienīgais auto forums Latvijā, kurš pulcē visu auto marku īpašniekus un interesentus, kā arī apvieno 64 populārāko autoražotāju klubus. Mūsu forumā neviens netiek atraidīts, gluži otrādi - mēs priecājamies par katru jaunu apmeklētāju, kurš izmanto mūsu foruma iespējas, tādēļ mums nav svarīgi, vai Jūs braucat ar ZAZ vai Bugatti Veyron - Jūs būsiet laipni gaidīti piedalīties foruma diskusijās un aktivitātēs. Driver.lv sniedz iespēju gan kluba biedriem, gan kādas konkrētas auto markas īpašniekiem vai vienkāršiem interesentiem diskutēt attiecīgi atvēlētā foruma sadaļā. Tas nozīmē, ka lietotājiem ir iespēja diskutēt savas automašīnas markas un modeļa atvēlētajā foruma sadaļā, kas atvieglo domubiedriem neapmaldīties citu automašīnu marku ziņojumos. Taču nebēdājiet, ja neatrodat savu auto starp šiem 64 auto klubiem. Driver.lv foruma diskusijās var piedalīties jebkurš interesents, tieši šim nolūkam ir izveidoti atsevišķi apakšforumi, kur ir aicināti piedalīties citu auto marku īpašnieki un interesenti. Ja kādas vēl foruma neiekļautas auto markas aktivitāte būs liela, tad viennozīmīgi tiks izveidots atsevišķs forums kluba biedriem. Tieši šī unikālā iemesla dēļ, mēs uzskatām, ka esam Latvijā Lielākais Auto Forums, jo mēs nekoncentrējamies tikai uz vienu auto marku vai kādas konkrētas valsts/kontinenta automašīnu ražotājiem, bet gan apvienojam visas auto markas un modeļus vienuviet. Ar katru dienu mēs cenšamies uzlabot foruma iespējas un funkcijas, lai tā izmantošanu lietotājiem padarītu pēc iespējas draudzīgāku.

Mūsu Forumā Jūs atradīsiet visdažādākos tematus, jaunumus un aktuālas publikācijas par un ap auto tēmām. Driver.lv forumā Jūs varat diskutēt un atrast informāciju par visu populārāko autoražotāju modeļiem, servisiem, rezerves daļām un dīleriem gan Latvijā, gan ārpus tās. Jūs varat uzdot jautājumus un saņemt atbildes par CSDD saistītiem jautājumiem un likumdošanu, saņemt lietotāju ieteikumus pirmā, kā arī nākamā spēkrata izvēlē, diskutēt par visiem autosportu veidiem gan Latvijā, gan pasaulē, ievietot nekomerciālus sludinājumus, kā arī vienkārši parunāt par ikdienišķiem tematiem. Katra auto kluba foruma sadaļā Jūs varat apskatīt tehniskos parametrus gandrīz visiem modeļiem un to modifikācijām (šī informācija tiek regulāri papildināta un atjaunota). Šīs, kā arī citas tēmas un kategorijas Jūs atradīsiet šajā mājaslapā, tādēļ nāciet un pievienojaties DRIVER.LV - Latvijā Lielākajam Auto Forumam.

Citāts
Mēs ceram, ka, sasniedzot mūsu mērķus, liela daļa auto foruma cienītāju kādu dienu driver.lv sauks par labāko auto forumu Latvijā.


Driver.lv dzimšanas diena: 2013. gada 1. martsKontakti
« Tika labots: 10.06.2016, 19:36:50 no admin »