21.10.2021, 20:13:38Jaunākais lietotājs: Nikke

* Pārbaudi auto vēsturi

Temats: Škoda slāpst  (Lasīts 1205 reizes)

0 Lietotāji un 1 Viesis skatās šo tematu.

Novērtēts 1 reizi
Pārdomāts ziņojums, taču nepilnīgs

Nav pieslēdzies Elīna

  • Lietotājs
  • *
  • Ziņojumi forumā: 1
  • Lietotāja aktivitāte:
    0%
  • Reputācija: +0/-0
    • Skatīt profilu
Škoda slāpst
« publicēts: 15.08.2016, 13:00:06 »
Labdien,
ASAP, ASAP!!!!
Škoda Octavia 2000 gada, dīzelis
Probēmas raksturojums: Auto no rudens līdz pavasarim nostāvēja sētā, tad parādījās problēma Nr.1 - mašīnītes simbols uz kontrolpaneļa sāka mirgot, attiecīgi mašīnu nevarēja piešķilt, pastāv, tad viss ok. Nr. - visi datčiki (spidometrs, tahonometrs, degvielas datčiks sāka mest pa nullēm, tad atkal atdzīvojas), beigās visār neko nerādīja, Nr.3 - 1x 2 mēnešos braucot noslāpst, tad tā problēma kļuva biežāka, dienā varēja noslāpt 3 reizes. iedarbināt varēja noņemot klemmes no akumularora, pastāv un viss ok, tad tikai velkot, līdz beidzot stāvēja mēmajā.
Biju entākajos servisos, līddz beidzot sapratu, ka noviņiem jēga maza un aizvilku auto uz Škodas cetra servisu. solīja zelta brīnumus, bet autiņš vēl tur. Piešķila, datordiagnostika nemeta nekādas kļūdas, tehniski ideālā kārtībā, degvielas padeves sūknim nav ne vainas utt. Lielas esmu lielās auzās, jo laikam nav neviena kas spētu atrast vainu, jo man jau nu šķiet ka jāsāk vadi pārbaudīt, maz vai no stāvēšanas ir kāda mikroplaisa, kur iemeties zaļais, kāds kontakts atvienojas, imobilaizers, panelis es nez....šķiet ka tas ir viņu darbs atrast vainu, bet tagad saka ka viss ok, mašīna lec, jāgaida kad noslāps, tā viņi gaidīt varēs veselu gadu man liekas un nu galīgi negribās uz lielā ceļa attāluma palikt bez auto :D
varbūt Jums tāda dīvaina problēma ir bijusi, varbūt zināt kādus gudros un viedos cilvēkus..... kārtējais šrotserviss

 

Uzmanību: šajā tematā nav jaunu ziņojumu vismaz 366 dienas.
Ja esat pārliecināts, ka patiešām vēlaties pievienot atbildi šim tematam, tad to droši varat darīt. Pretējā gadījumā, apsveriet domu izveidot jaunu tematu.

Piezīme: šis ziņojums tiks parādīts pēc administrācijas apstiprinājuma.
Vārds:

Pārbaude:
Ar kādu burtu sākās vārds "Moskvich"? (ierakstiet burtu):

Skoda Octavia Rs 2006 gads

Autors Skodbars

Atbildes: 1
Skatījumi: 1438
Pēdējais ziņojums 20.06.2017, 15:18:37
no Ruslans Rumbinieks