22.01.2022, 02:23:31Jaunākais lietotājs: auzinse

* Pārbaudi auto vēsturi

Temats: Lielākais Ford Mustang saiets Eiropā  (Lasīts 2421 reizes)

0 Lietotāji un 1 Viesis skatās šo tematu.

Šim ziņojumam nav vērtējumu

Nav pieslēdzies AutoClubLv

 • Lietpratējs
 • **
 • Ziņojumi forumā: 69
 • Lietotāja aktivitāte:
  0%
 • Reputācija: +0/-0
 • Dzimums: Vīrietis
  • Skatīt profilu
  • Liepājas Riepu centrs.
Lielākais Ford Mustang saiets Eiropā
« publicēts: 13.06.2014, 15:32:14 »
Par godu «Ford Mustang» 50 gadu jubilejai pagājušās nedēļas nogalē Vācijā norisinājās līdz šim Eiropā lielākais «Ford Mustang» salidojums.

Pasākumā vienkopus bija iespējams aplūkot vairāk nekā 750 «Mustang» automašīnu. Savus spēkratus «Mustang» īpašnieki uz Ķelni bija atgādājuši no dažādām Eiropas valstīm - Vācijas, Lielbritānijas, Beļģijas, Nīderlandes, Šveices, Zviedrijas, Austrijas, Dānijas, Francijas, Itālijas, Luksemburgas un Čehijas.

Salidojuma laikā ikviens interesents varēja iepazīties ar jaunāko «Mustang» modeli, kas Vācijā līdz šim vēl nebija klātienē aplūkojams. «Mēs ļoti gaidām, kad šī leģendārā automašīna būs iegādājama un aplūkojama arī pie mums. Prognozēju, ka Latvijā «Mustang» varēs iegādāties nākamā gada vasarā,» atklāj «Inchcape Motors» mārketinga vadītāja Jana Garanča.

24.maijā «Ford» rīkoja unikālu divu stundu kampaņu, kuras laikā internetā tika piedāvāta iespēja rezervēt 500 pirmos jaunās paaudzes «Mustang» tieši Eiropas tirgum. Interese par jauno modeli bija tik liela, ka visas 500 automašīnas tika rezervētas 30 sekunžu laikā. Kopumā tika saņemts 9300 pieteikumu.

17.aprīlī tika atzīmēta 50.gadadiena kopš pirmā «Ford Mustang» laišanas pārdošanā. Kopš «Mustang» laišanas tirdzniecībā ir pārdoti vairāk nekā 9 miljoni šā modeļa automobiļu. «Mustang», kas Facebook vietnē ir atzīts par tīkamāko transportlīdzekli pasaulē, tūkstošiem reižu ir bijis redzams vai pieminēts filmās, televīzijā, dziesmās un videospēlēs un ir viens no 25 jaunajiem transportlīdzekļiem, kurus «Ford» plāno laist tirdzniecībā Eiropā tuvāko piecu gadu laikā.


 

Uzmanību: šajā tematā nav jaunu ziņojumu vismaz 366 dienas.
Ja esat pārliecināts, ka patiešām vēlaties pievienot atbildi šim tematam, tad to droši varat darīt. Pretējā gadījumā, apsveriet domu izveidot jaunu tematu.

Piezīme: šis ziņojums tiks parādīts pēc administrācijas apstiprinājuma.
Vārds:

Pārbaude:
Cik burti ir vārdā "SEAT"? (ierakstiet skaitli):